4 000 HUF
A magyar büntetőjog gyakorlati kézikönyve a m. kir. csendőrség számára. Összeállították és magyarázzák Dr. Miskolczy Ágost - Pinczés Zoltán. I. köt. Büntetőtörvénykönyv a bűntettekről és vétségekről. Bp., 1940, Stádium Sajtóvállalat Rt. Kiadói félvászon kötésben (a gerinc sérült, a kötés kissé meglazult)