8 000 HUF
Apponyi Albert - Berzeviczy Albert-...stb.: Igazságot Magyarországnak! A trianoni békeszerződés következményeinek ismertetése és bírálata. Bp., 1928. Magy. Külügyi T. 402 old. Térkép melléklet nélkül. Kiadói, festett, aranyozott, egészvászon kötésben.