12441. 188. Closed Online auction Books: History
12 000 HUF
0 HUF
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. Magyarország II. kötet, Budapest, 1891, A Magyar Királyi Államnyomda Kiadása, dombornyomott, aranyozott vászonkötésben, márványozott lapszéllel
Photo of the item taken by : vörös_iván