Marczali Henrik: Nagy képes világtörténet I-XII. kötet 1899. (2,4,5,7 hiányzik) Rendkívül gazdagon illusztrálva színes és fekete-fehér képekkel, térképekkel, hasonmásokkal, mellékletekkel stb. Gerincén aranyozott egységes félbőr kötésben. (mindegyik gerinc elvált a könyvektől, de nagyrészt jó állapotban, megvannak)
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. Magyarország II. kötet, Budapest, 1891, A Magyar Királyi Államnyomda Kiadása, dombornyomott, aranyozott vászonkötésben, márványozott lapszéllel
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben Magyarország III. kötet. Budapest, 1893, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Szép állapotú, aranyozott, Gottermayer féle egészvászon kötésben
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben Galaczia. Budapest, 1898, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Szép állapotú, aranyozott, Gottermayer féle egészvászon kötésben
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben Osztrák Tengermellék és Dalmáczia. Budapest, 1892, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Szép állapotú, aranyozott, Gottermayer féle egészvászon kötésben
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben Csehország II. kötete. Budapest, 1901, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Szép állapotú, aranyozott, Gottermayer féle egészvászon kötésben
Vázsonyi Vilmos beszédei és írásai I-II. Gróf Apponyi Albert, gróf Esterházy Móric és Bárczy István előszavával. Bp., 1927, Országos Vázsonyi-Emlékbizottság. Kiadói kötésben (kötés kissé kopottas)
Tolnai Világtörténelem 20 kötetben komplett sorozat. Jó állapotban, festett, aranyozott vászonkötésben, illusztrált, néhol kissé kopott, néhány könyv gerince sérült
Apponyi Albert - Berzeviczy Albert-...stb.: Igazságot Magyarországnak! A trianoni békeszerződés következményeinek ismertetése és bírálata. Bp., 1928. Magy. Külügyi T. 402 old. Térkép melléklet nélkül. Kiadói, festett, aranyozott, egészvászon kötésben.
Osztrák-Magyar vöröskönyv. Diplomáciai akták a háború előzményeinek történetéhez Bevezetéssel ellátott népies kiadás, a hivatalos kiadás egész anyagának szövegével. Bp. 1915. Athenaeum 144p. Jó állapotban