Books: History

Number of items: 62

Losonczi Phőnix. Történeti és szépirodalmi emlékkönyv. Az 1849-diki háborúban földúlt és elpusztított Losoncz város némi fölsegélésére. Szerk. Vahot Imre. I. kötet.  Pest, 1851-1852, Eisenfels és Emich ny. 234p.; [4], 282; [4], 259,[1] p. Tompa Mihály, Gyulai Pál, Nagy Ignácz, Eötvös József, Vas Gereben, Kuthy Lajos, Bajza József, Jókai Mór és mások írásaival. Későbbi vászonkötésben. Első néhány lapja, helyenként kissé foltos.
12451.

Losonczi Phőnix. Történeti és szépirodalmi emlékkönyv. Az 1849-diki háborúban földúlt és elpusztított Losoncz város némi fölsegélésére. Szerk. Vahot Imre. I. kötet.
Pest, 1851-1852, Eisenfels és Emich ny. 234p.; [4], 282; [4], 259,[1] p. Tompa Mihály, Gyulai Pál, Nagy Ignácz, Eötvös József, Vas Gereben, Kuthy Lajos, Bajza József, Jókai Mór és mások írásaival. Későbbi vászonkötésben. Első néh...

4 000 HUF
10,36
11,43

Ferenczy L. Tamás: A felfedező ásó nyomán 32 táblával és szövegképpel. Bp., é.n. Dante. 132p. Festett egészvászon kötésben.
12452.

2 400 HUF
6,22
6,86

Bónis György(1914-1985): Hűbériség és rendiség a középkori magyar jogban, Kolozsvár, cca 1940, Nagyenyedi Bethlen Nyomda, papírkötésben
12453.

3 000 HUF
7,77
8,57

Kossuth Emlékalbum, szerk:Dr.Kovács Dénes, 1910, dombornyomott vászonkötésben
12454.

2 000 HUF
5,18
5,71

12455.

5 000 HUF
12,95
14,29

Sóósmezei Vajda László: Az erdélyi polgári törvények históriája. Kolozsvár, 1830, k.n.. Sérült félbőr kötésben, ceruzafirkákkal.
12456.

3 000 HUF
7,77
8,57

12457.

12 000 HUF
31,09
34,29

12458.

4 000 HUF
10,36
11,43

Kriminalisztika. Különös rész I-II. Szerk: Dr. Rudas György. Budapest, 1973, Zrínyi nyomda. Egészvászon kötésben
12459.

1 200 HUF
3,11
3,43

Paul Teleki: Ungarns Wirtschaftslage. Bp., én. Athenaeum. 34p. Védőborításban
12460.

1 000 HUF
2,59
2,86

12461.

1 000 HUF
2,59
2,86

12462.

3 000 HUF
7,77
8,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF