Unsere Freiland-Laubgehölze. Hrsg. Ernst Graf Silva Tarouca, Camillo Schneider. Zweite, gänzlich umgearbeitete und vermehrte Auflage. Mit 499 Abb. im Text u. 24 farbigen Abb. auf 16 Tafeln. Wien - Leipzig, 1922, Hölder-Pichler-Tempsky - Freytag. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, gazdag képanyaggal (a kötés belül meglazult) / Linen binding (somewhat worn)
Willy Lange - Otto Stahn: Gartengestaltung der Neuzeit. Mit 320 in den Text gedruckten Abb., 16 bunten Tafeln nach Photographien in natürlichen Farben und 2 Plänen. Leipzig, 1912, J. J. Weber. Kiadói egészvászon kötésben, gazdag képanyaggal (kötésen apró sérülések) / Linen binding, illustrated (with minor fault on binding)
Unsere Freiland-Nadelhölzer. Hrsg. Ernst Graf Silva Tarouca, Camillo Schneider. Zweite, neudurchgesehene und vermehrte Auflage mit 319 Abb. im Text, 6 schwarzen Tafeln u. 14 farbigen Abb. auf 12 Tafeln. Wien - Leipzig, 1923, Hölder-Pichler-Tempsky - Freytag. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, gazdag képanyaggal (a kötés belül levált, a táblák kijárnak) / Linen binding (worn condition)
Bohus Gábor - Kalmár Zoltán - Ubrizsy Gábor: Magyarország kalaposgombái. Meghatározó kézikönyv. Budapest, 1951. Akadémia kiadó, jó állapotban, egészvászon kötésben.
3db idegen nyelvű szakácskönyv Német, Francia és Svéd nyelveken. Gisa v Barsewisch: Exotiska frukter och grönsaker. H.n., 1985, ICA bokförlag kiadó. Früchtespeisen und Rohgemüse. Zürich / Leizig / Wien, 1937, Wendepunkt kiadó. Poissons, gibier et volaille. 2. kiadás. Paris-Strasbourg, é.n., Sanitas S. A. kiadó.