Görög és római Mythologia, vagyis a régi görögök és rómaiak költött isteneiknek és félisteneiknek mesés történetei. Ford. Kis János. 44 rézre metszett képekkel, melyek régi munkájú mesterségesen metszett kövekből rajzoltattak le. Pozsony, 1805, Wéber Simon Péter költségével és betűivel. Korabeli papírkötésben, a kötéstáblákon belül ceruzás beírások, a címkép és a címlap hiányzik, az egyik lapon ki...
Frederick Parkes Weber: Des Todes Bild. Bearbeitet von Eugen Holländer. Berlin, 1923, F. Fontane & Co. Kiadói, aranyozott, félvászon kötésben, gazdag képanyaggal, jó állapotban / Gold plated half-linen binding, illustrated, good condition
Dr. Brassai Sámuel: A módszerről. Második, javított kiadás. Kolozsvár, 1892, Stein János M. K. egyetemi könyvkereskedése. Javított gerincű, kiadói papírkötésben, előlapon és címoldalon tulajdonosi aláírással.
Allgemeine Enzyclopädie für Kaufleute und Fabrikanten so wie für Geschäftsleute überhaupt. Oder vollständiges Wörterbuch des Handels, der Fabriken und Manufacturen [...] hrsg. von einer Gesellschaft gelehrter und praktischer Kaufleute. Dritte Auflage. Leipzig, 1838, Otto Wigand. Korabeli félvászon kötésben, a címoldalon fametszet vignettával (a kötés viseltes állapotú) / Contemporary half-li...
Magyar Sakkvilág Könyvtára XVIII.: Feladványversenyek bírói jelentése II. Sajtó alá rendezte ifj. Kárpáti Aurél. Kecskemét, é.n., Magyar Sakkvilág / Tóth László. Tűzve, papírborítóban, játszmák képeivel (a borító a gerincen szakadt)
Élő Könyvek: Magyar Klasszikusok I-XL. Bp., é.n., Kisfaludy-Társaság - Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban (a 8., 37. és 38. kötet hiányzik)