1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Bernt Lie: Diáktörténetek. Kalandok a fjordok földjén. Magyarra átdolgozta Tábori Kornél. Bp., 1911, Lampel és Wodianer. Festett, kiadói egészvászon kötésben, címképpel, illusztrációkkal, a kötés kopottas állapotú