12593. 188. Closed Online auction Books: Other rarities
1 000 HUF
0 HUF
Jókai Mór Összes Művei. Nemzeti Kiadás XXXVII.: Novellák. Bp., 1895, Franklin-Társulat - Révai Testvérek. Kiadói, gazdagon díszített, aranyozott, Gottermayer-féle egészvászon sorozatkötésben, jó állapotú
Photo of the item taken by : tánczos_gábor