4 000 HUF
Jósika Miklós: Akarat és hajlam I-II. (Jósika Miklós Munkái. Uj folyam. Első rész.) Pest, 1946, Heckenast Gusztáv. Első kiadás. Korabeli, aranyozott gerincű, kissé megkopott egészvászon kötésben (az első kötet szennylapján ceruzás firka)