1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Kisfaludi Kisfaludy Károly Minden Munkái IV. Sajtó alá rendezte Bánóczi József. [Vígjátékok, zsengék és töredékek] Bp., 1893, Franklin-Társulat. Kiadói, festett, aranyozott egészvászon kötésben. Szép állapotú