17 000 HUF
44,04 EUR, 48,57 USD
Tolnai Világlexikon I-XX. kötet, teljes sorozat. Budapest, 1926, Tolnai Nyomdai Művészet és Kiadóvállalat Részvénytársaság Kiadása. Egészvászon kötésben, dombornyomott borító, kissé kopott állapotban, néhány könyv gerince szakadt