4 000 HUF
Verne Gyula: A franczia zászló. Ford. Gaal Mózes. 40 egészoldalas képpel. (Verne Gyula Összes Munkái) Bp., 1898, Franklin-Társulat. Kiadói, illusztrált, aranyozott, szürke egészvászon kötésben (a kötésen a festék több helyen megkopott)