3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
báró Eötvös József: Gondolatok a hátrahagyott kéziratokból. Bp. 1884. Ráth. 480p. Harmadik bővített kiadás. Festett, aranyozott, kiadói, egészvászon kötésben. (Gerinc kissé szakadt)