Number of items: 152

Balassa Imre: A magyar királytragédia - IV. Károly Bp. 1925. Világirodalom. 256p. + 3 t. (fotók) Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben. Szép állapotban
12612.

Balassa Imre: A magyar királytragédia - IV. Károly
Bp. 1925. Világirodalom. 256p. + 3 t. (fotók) Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben. Szép állapotban

4 000 HUF
10,36
11,43

Nagymihály Sándor: A nemzet csalogánya. Blaha Lujza életregénye I-II. Herczeg Ferenc, Móricz Zsigmond, Márai Sándor, Hunyady Sándor, Farkas Imre és Szendy Károly emléksoraival. Bp., (1926) Helikon. Kiadói, népies motívumokkal díszített, egészvászon kötésben, gazdagon illusztrálva, jó állapotú
12613.

4 000 HUF
10,36
11,43

12614.

6 000 HUF
15,54
17,14

Rédey Tivadar: A Nemzeti Színház története. Budapest 1937. Királyi Magyar Egyetem Nyomda. (hátsó borító kissé elázott)
12615.

2 000 HUF
5,18
5,71

A szellemtan a Biblia megvilágitásában. Összeáll. Nérei Ödön. Bp., 1930, a szerző kiadása, 93p
12616.

1 400 HUF
3,63
4,00

Gombosi Ottó: Bakfark Bálint élete és művei (1507-1576). (Musicologia Hungarica II.) Bp., 1935, Orsz. Széchenyi Könyvtár. Felvágatlan (!), papírborítóban.
12617.

1 000 HUF
2,59
2,86

Dézsi Lajos: Magyar író és könyvnyomtató a XVII. században: Pápai Páriz Ferenc (1649-1716). Budapest, 1899, Magyar történelmi társulat. Szövegközti és egészoldalas képekkel illusztrálva, amatőr vászonkötésben, címlapon tulajdonosi bejegyzés.
12618.

1 000 HUF
2,59
2,86

12619.

4 000 HUF
10,36
11,43

Mészáros Tibor: Márai Sándor. Képek és tények Márai Sándor életéről. Budapest, 2006, Helikon Kiadó. Kartonált, papír védőborítóval, fotókkal gazdagon illusztrált
12620.

1 200 HUF
3,11
3,43

John Habberton: Mások csemetéi. Ford. Karinthy Frigyes, képek: Mühlbeck Károly. Budapest, 1924, Uránia Kiadó. Megviselt, kiadói színes, rajzos kartonkötésben.
12621.

2 400 HUF
6,22
6,86

Bernt Lie: Diáktörténetek. Kalandok a fjordok földjén. Magyarra átdolgozta Tábori Kornél. Bp., 1911, Lampel és Wodianer. Festett, kiadói egészvászon kötésben, címképpel, illusztrációkkal, a kötés kopottas állapotú
12622.

1 000 HUF
2,59
2,86

Marguerite Levray: Pille bárókisasszony. Ford. Szegedy Ila. Tizennégy képpel. Bp., é.n., Béta Irodalmi Rt. Kiadói, illusztrált félvászon kötésben, jó állapotú (két képet a korábbi tulajdonos kiszínezett)
12623.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF