Fabricius, Andreas: Universalis Catechismus Romanus ad parochos ex decreto Concilii Tridentini, et Pii V. Pontificis Maximi jussu etitus, et promulgatus ... studio et industria Andreae Fabritii Leodii Köln, 1730. Metternich 721p. + index. Korabeli, kissé sérült bordázott egészbőr kötésben / in slightly damaged full leather binding
Greneck, Adam Joseph: Examen juris canonici juxta V. libros decretalium... praeside praenobili, spectabili, ac consultissimo viro - - ...a R. ac relig. patre Gerardo Kolb...publico examini expositum. Viennae, [1728], Georgii Lehmanni. Korabeli, megkopott aranyozású, bordázott gerincű egészbőr kötésben, festett lapszélekkel, kétszínnyomású címlappal és zádódíszekkel. Körbevágott példány, 1 levél hi...
Das bittere Leiden und Sterben unsers Herrn Jesu Christi. Ein Gebet- und Betrachtungs-Buch für die heilige Fastenzeit. Regensburg, 1858, Georg Joseph Manz. Korabeli félbőr kötésben, acélmetszet címképpel (gerincén sérült)
Keresztény énekes könyv mellyet magános áhítatosságra tartozó néhány imádságokkal együtt szerzett és kiadott a' nagy-győri ágostai hitvallást követő evang. gyülekezet. Harmadik nem váltóztatott kiadás. Győrött, 1846, özvegy Streibig Klára' betüivel. Korabeli, dombornyomott, aranyozott egészbőr kötésben (gerincén sérült)
Die ganze heilige Schrift nach der in der katholischen Kirche angenommenen lateinischen Übersetzung neu verdeutscht, Bde. 3, 4, 6. Wien, 1791-1792, gedr. u. verl. von Ignaz Alberti. Aranyozott egészbőr kötésben, metszetekkel illusztrálva, egy-két kis sérülést leszámítva szép állapotú / With engravings in leather binding, some minor
Thomae a Kempis canonici regularis ordinis S.Augustini. De imitatione Christi, libri quatuor. Patavii, 1760. Egy helyen szakadt egészbőr kötésben / In original leather-binding (small tear) 336p. 7x12 cm
Johannes Chrysostomos (Aranyszájú Szent János): Predigten und kleine Schriften I-II. Aus dem Griechischen übersetzt. Mit Abhandlungen und Anmerkungen begleitet. Mit einer Vorrede Herrn D. Romanus Teller... Hrsg. M. Johann Andreas Cramer. Leipzig, 1748, Johann Gottfried Dyck, 662p. Korabeli bordázott egészbőr kötésben, rézmetszetű címlapképpel, színes élmetszéssel, jó állapotban (az előzéklapon ex ...
Hübner Johann, Abraham Kriegel: Centum quatuor historiae sacrae, olim ab Johanne Huberno viro Celeberrimo e sacris literis collectae et germanico seremone conscriptae... Leipzig, 1748 Jacobi Otti. 400p. Viaszos félbőr kötésben / Half leather binding