Fejér Georgius (György): Codex diplomaticus Hungariae ecclesiasticus ac civilis. VI. kötet Buda, 1829. Typ. Univ. Fontos családtörténeti munka. Ex librissel. Aranyozott gerincű félbőr kötésben, jó állapotban.
Sermons du Pére Bourdaloue de la Compagnie de Jesus... I. 552p. Toulouse, Nismes, 1788 Sens, Gaude. Aranyozott egészbőr kötésben / In full leather binding
Magyar Schematizmus: Annus communis a nativitate Salvatoris nostri Jesu Christi MDCCCXLIII. Dierum 365 stylo Gregoriano, et Juliano deductus sive calendarium in usum ecclesiae r. catholicae. Budae, é.n., Typ. Reg. Universit. Hungaricae. hozzákötve: Schematismus inclyti regni Hungariae partiumque eidem adnexarum pro anno 1843. Budae, é.n., Typ. Reg. Scient. Univ. Hung. 433p. Gerinc, kötés sérült.
Vierzehn sonntägliche Reden; von dem Verfasser der Predigten für das Landvolk, so gut als sie die Bauern verstehen. Augsburg, 1789, Nicolaus Doll. Korabeli, aranyozott gerincű, félbőr kötésben, festett lapszélekkel, a címlapon vignettával / Gold plated half-leather binding, vignette on title page
Mezey János: Szűz Mária dícsérete azaz énekes és imádságos könyv a búcsújáró ker. kath. hívek számára. Kalocsa, 1865 Malatin és Holmeyer. 240p. Megviselt félbőr kötésben
Campegii Vitringa Observationum sacrarum ...: in quo de rebus varii argumenti, & utilissimae investigationis, criticae ac theologice, disseritur, sacrorum imprimis librorum loca multa obscuriora nova vel clariore luce perfunduntur. Ex officna Wibii Bleck, 1711. 860p. + index. Fűzve, kötés nélkül / without binding
Missale Romanum ex decreto sacrosancti concilii tridentini. Regensburg, 1896. Félbőr kötésben újrakötve (néhány lap ragasztott, de általában jó állapotban) / Missale, rebound, with nice illustrations. Some pages are glued