12298.
188. Closed Online auction
Books: Science and thechnology
1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Dr. Kovács Ferenc: Gyakorlati és műtéti szülészet. Budapest, 1936, Magyar orvosi könyvkiadó társulat. 258 szöveg közé nyomott, részeben színes ábrával. CXLVI. kötet. Jó állapotban, dombornyomott, gerincén aranyozott, egészvászon kötésben.