12302.
188. Closed Online auction
Books: Science and thechnology
4 000 HUF
Tolnai: Orvos a családban I-V. kötet. Budapest, 1937, Tolnai Kiadó. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban, dombornyomott, aranyozott borítóval