Alfred Brehm: Az állatok világa 9. Madarak II. Veréb-szerű madarak - Szalakóta-szerű madarak - Kakuk-szerű madarak - Líle-szerű madarak. Szerk. dr. Schenk Jakab. 53 színes és fekete műmellékleten 61 képpel. Bp., é.n., Gutenberg Könyvkiadóvállalat. Kiadói, aranyozott, egységes félbőr sorozatkötésben, jó állapotú
Alfred Brehm: Az állatok világa 4. Emlősök IV. Ormányos emlősök - Cetek - Ragadozó emlősök. Szerk. dr. Éhik Gyula. 9 színes és 56 fekete műmellékleten 114 képpel. Bp., é.n., Gutenberg Könyvkiadóvállalat. Kiadói, aranyozott, egységes félbőr sorozatkötésben, viseltes állapotú (kötés levált)
Alfred Brehm: Az állatok világa 6. Emlősök VI. Rágcsálók. Szerk. dr. Éhik Gyula. 9 színes és 61 fekete műmellékleten 120 képpel. Bp., é.n., Gutenberg Könyvkiadóvállalat. Kiadói, aranyozott, egységes félbőr sorozatkötésben, jó állapotú
cca 1895 Fürst-Moszkowski: Az élő világ csodái, Singer és Wolfner kiadása, Bp., érdekes tartalommal, kiadói egészvászon kötésben, kissé megviselt állapotban
2db macskákról szóló könyv: Macskák. Szerk: dr.Szilasi Mária. Budapest, 1995, Szegedi Kossuth Nyomda; A macska. Budapest, 2002, Vince Kiadó Kft. Kartonált, gazdagon illusztrált / 2 piece books about cats. Paperback, illustrated
Neue deutsche Klinik. Handwörterbuch der praktischen Medizin. Bde. III, IV, VIII, IX, XV/5. Hrsg. v. Georg u. Felix Klemperer. Berlin-Wien, 1929-1938, Urban & Schwarzenberg. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, illusztrációkkal, jó állapotban / Original half-leather binding, illustrated, in good condition