2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Sophie Wörishöffer: Das Buch vom braven Mann. Bilder aus dem Seeleben. Mit vielen Bildern von Johs. Gehrts. Leipzig, 1911, Ferdinand hirt & John. Kiadói festett angolvászon kötésben, számos egészoldalas képpel illusztrált, a kötés néhol kopottas, egyébként szép állapotú /
Painted linen binding, illustrated, binding somewhat worn, otherwise good condition