14 000 HUF
36,27 EUR, 40,00 USD
1945 előtt Rózsákkal díszített, aranyozott, matricás, jelzett, pajzspecsétes Zsolnay süteményes készlet: 6db kistányér és egy tálka /
Gold plated pre-war Zsolnay dessert plate set