1 000 HUF
9
Hiányos, jelzett, pajzspecsétes Zsolnay kávéskészlet: 1db kiöntő, 5db kávéscsésze alátéttel. Virágmintás, aranyozott szegéllyel / Incomplete, marked, Zsolnay porcelain coffee set: 1 coffee pot and 5 cup with saucer