Foreign language books

Number of items: 6

Peplier: Nouvelle et parfaite grammaire francoise et allemande. Neue und volkommene frazösische Grammatica. Dritte neue und verbesserte Auflage. Wien, 1777, gedruckt bey Joh. Thomas Edl. von Trattnern. Korabeli bordázott, dombornyomott, aranyozott gerincű egészbőr kötésben, festett lapszélekkel, a címlapon és az előzéklapon szerzői bejegyzéssel. A kötés szélei és sarkai erősen kopottak
12504.

8 000 HUF
20,73
22,86

12505.

2 000 HUF
5,18
5,71

Ungrisch-Deutsches und Deutsch-Ungrisches Lexicon, oder Wörterbuch. Hrsg. v. Joseph von Márton. Erster Band. Ungrisch-Deutscher Theil. Zweite verbesserte und vermehrte Auflage. Wien, 1811, Anton Pichler. Korabeli, dombornyomott gerincű, félbőr kötésben, kopottas kötéstáblákkal
12506.

4 000 HUF
10,36
11,43

C. Ghiotti - G. Dogliani: La corrispondenza di una casa commerciale in Italia ed in Francia; La correspondance d'une maison de commerce en France et en Italie. Modelli pratici. Torino, 1928, G. B. Petrini. Olasz-francia üzleti levelezési kézikönyv, félvászon kötésben /  Half-linen binding
12507.

C. Ghiotti - G. Dogliani: La corrispondenza di una casa commerciale in Italia ed in Francia; La correspondance d'une maison de commerce en France et en Italie. Modelli pratici. Torino, 1928, G. B. Petrini. Olasz-francia üzleti levelezési kézikönyv, félvászon kötésben /
Half-linen binding

800 HUF
2,07
2,29

Slovakian religious book: Ewangelich funebral.... Pest 1856. Trattner-Károlyi 506p. Inn full leather binding. In good shape
12508.

4 000 HUF
10,36
11,43

Historie Geographie, francia történelemkönyv
12509.

800 HUF
2,07
2,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF