Peplier: Nouvelle et parfaite grammaire francoise et allemande. Neue und volkommene frazösische Grammatica. Dritte neue und verbesserte Auflage. Wien, 1777, gedruckt bey Joh. Thomas Edl. von Trattnern. Korabeli bordázott, dombornyomott, aranyozott gerincű egészbőr kötésben, festett lapszélekkel, a címlapon és az előzéklapon szerzői bejegyzéssel. A kötés szélei és sarkai erősen kopottak
[Georgiosz Kamatzódosz]: Gymnasztiké tész gallikész glósszész. Athénai, 1857. Görög nyelvű francia nyelvkönyv és szótár, félbőr kötésben (a gerinc sérült) / Gymnastike tes gallikes glosses. French grammar book in Greek, half-leather binding (faults on spine)
Ungrisch-Deutsches und Deutsch-Ungrisches Lexicon, oder Wörterbuch. Hrsg. v. Joseph von Márton. Erster Band. Ungrisch-Deutscher Theil. Zweite verbesserte und vermehrte Auflage. Wien, 1811, Anton Pichler. Korabeli, dombornyomott gerincű, félbőr kötésben, kopottas kötéstáblákkal
C. Ghiotti - G. Dogliani: La corrispondenza di una casa commerciale in Italia ed in Francia; La correspondance d'une maison de commerce en France et en Italie. Modelli pratici. Torino, 1928, G. B. Petrini. Olasz-francia üzleti levelezési kézikönyv, félvászon kötésben / Half-linen binding