2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
[Georgiosz Kamatzódosz]: Gymnasztiké tész gallikész glósszész. Athénai, 1857. Görög nyelvű francia nyelvkönyv és szótár, félbőr kötésben (a gerinc sérült) /