12064.
188. Closed Online auction
Maps
2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
1914 Major F. Tschofen - Hauptmann Z. Hofrichter: Naturbilder zur Einführung in das Kartenlesen. Wien, A. Pichlers Witwe u. Sohn. Útmutató a térképolvasáshoz. Tűzve, félvászon kötésben (sérült) /
Half-linen binding (somewhat worn)