10138. 188. Closed Online auction Paintings and graphics
10 000 HUF
0 HUF
TF jelzéssel: Kis cicák az anyukkal. Olaj, vászon, apró kopások, hátoldalon kiviteli pecsét, felhajtogatva, 40×50 cm
Photo of the item taken by : tánczos_gábor