32 000 HUF
82,90 EUR, 91,43 USD
Tolnai világtörténelme ...Cholnoky Viktor, Ferenczy Zoltán, Radisich Jenő, Timon Ákos, Vámbéry Ármin... közreműködésével szerk. Mangold Lajos, Horváth Cyrill. I.-X. kötet (teljes).
Bp. é. n. Tolnai Világlapja.
A civilizáció kezdetétől, 1908-ig. Képekkel és műmellékletekkel gazdagon illusztrálva.
Kiadói, festett, aranyozott egészvászon-kötésben, Egy két apró foszlástól a gerinceken eltekintve szép állapotban.