Books: History

Number of items: 36

Napoleon album. I. Napoleon élete és kora, írók tanulmányaiban, festőművészek festményeiben és rajzaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., é.n., [Pesti Napló]. Kiadói, aranyozott, dombornyomott, illusztrált egészvászon kötésben
12942.

2 400 HUF
6,22
6,86

Csuday Jenő: Nagy Napoleon 109 képpel. Bp., 1910 Hornyánszky 24p.
12943.

1 800 HUF
4,66
5,14

Dr. Mátyás Antal: A polgári közgazdaságtan története az 1870 évektől napjainkig, Közg. és Jogi K.Kiadó Bp. 1979
12944.

2 000 HUF
5,18
5,71

Magyar statisztikai évkönyv. Új folyam. XLIV. 1936. Bp., 1937, Magy. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Kiadói egészvászon kötésben
12945.

1 000 HUF
2,59
2,86

Martian: Über die Landesnamen Siebenbürgens. Bistritz, 1907, G. Mathieu. Fűzve, papírborítóban
12946.

1 000 HUF
2,59
2,86

Wl. Woytinsky: Die vereinigten Staaten von Europa. J.H.W. Dietz Nachf., Verlagsbuchhandlung. Berlin 1926.
12947.

800 HUF
2,07
2,29

Selmeczi Kovács Attila: A tokmány. The Whetstone Holder. (A Néprajzi Múzeum Tárgykatalógusai 13) Bp., 2008, Néprajzi Múzeum - Museum of Ethnography
12948.

1 000 HUF
2,59
2,86

Korai magyar történeti lexikon (9-14. század). Főszerk. Kristó Gyula. Szerk. Engel Pál, Makk Ferenc. Bp., 1994, Akadémiai. Kiadói műbőr kötésben
12949.

3 000 HUF
7,77
8,57

12950.

100 HUF
0,26
0,29

12951.

3 000 HUF
7,77
8,57

Szekfű Gyula - Három nemzedék és ami utána következik. Első kiadás! Bp., 1934. kir. Egyetemi Nyomda. Aranyozott egészvászon kötésben
12952.

4 000 HUF
10,36
11,43

12953.

3 000 HUF
7,77
8,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF