12987. 189. Closed Online auction Books: Other rarities
3 200 HUF
10
0 HUF
A női szépség a festőművészetben, Pesti Napló előfizetői számára készült kiadás, 128 tónusnyomású és 12 többszínnyomású képpel, dombornyomott, aranyozott vászonkötésben. Egy lapo kijár
Photo of the item taken by : vörös_iván