13030. 189. Closed Online auction Books: Other rarities
2 400 HUF
0 HUF
Jókai Mór: Humor. Útleírás. Bp., 1887, Ráth Mór. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, aranyozott élmetszéssel, kissé kopottas állapotú
Photo of the item taken by : tánczos_gábor