1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Milkó Izidor : Úri emberek. Jegyzetek a társaságból. Bp., é.n., (1900 előtt) Singer és Wolfner. (Franklin ny.) 174p. Leszik-féle szecessziós, festett, aranyozott egészvászon kötésben. (gerincén kis foszlással)