Number of items: 103

Dr. Finkey Ferenc: A sajtóról szóló 1914. évi XIV. törvénycikk. Általános ismertetéssel és jegyzetekkel ellátta: Dr. Finkey Ferenc. Pécs, 1914, Wessely és Horváth. Egészvászon kötésben
13011.

1 000 HUF
2,59
2,86

Mörike: Mozart prágai utazása. Bp., én. Rózsavölgyi. Aranyozott egészvászon kötésben
13012.

1 000 HUF
2,59
2,86

1935 Azonosítatlan alkotó dedikált színműve: Zöldmadár 90p.
13013.

1 200 HUF
3,11
3,43

Liener György: Autótípusok. Budapest 1977. Műszaki Könyvkiadó.+ 5 db Autómotor 1973-ból, kisebb sérülésekkel
13014.

1 000 HUF
2,59
2,86

Egy doboznyi háború előtti kiadás, nagyrészt viseltes állapotú
13015.

1 000 HUF
2,59
2,86

7db, 1900 körüli kiadás: 4 kötet a Magyar Regényírók sorozatból (Beöthy Zsolt, Gaal József, Pálffy Albert), valamint Eötvös Károly 3 műve
13016.

1 000 HUF
2,59
2,86

Arany János elbeszélő költeményei. II.IV.V.VII. kötete. Bp., 1889. Ráth Mór.
13017.

2 200 HUF
5,70
6,29

Márai Sándor: Napló. 1943-1944. Első kiadás. Kopott vászon kötésben. Wesselényi István: Sanyarú világ I. 1703-1705. Bukarest 1983. Kriterion Kiadó
13019.

800 HUF
2,07
2,29

Pálfai Lajos: Futball iskola. Labdakezelés. Bp. cca 1930. Szerző (borító szakadt)
13020.

1 000 HUF
2,59
2,86

Testnevelési utasítás: 9. füzet: Céllövősport. Bp., 1926, Stádium. 94p. + mellékletek
13021.

2 000 HUF
5,18
5,71

A Magyar-Japán (turáni) világhídfő közlönye. Igazságot Magyarországnak és Japánnak! Szerk.: Dr. Kulin Bán. 1990, Budapest, A Szerk. és a Baráthosi-Imaóka Magyar-Japán-Turán Egyesület közös kiadása, egyszerű papírkötésben
13023.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF