Books: Science

Number of items: 48

Richard, J.: Oczeánográfia Ford.: Pécsi Albert Bp. 1912. Kir. M. Termtud. Társ. 576 p. 344 képpel és ábrával. Kiadói, illusztrált, aranyozott kissé laza Gottermayer egészvászon sorozatkötésben
12776.

Richard, J.: Oczeánográfia
Ford.: Pécsi Albert Bp. 1912. Kir. M. Termtud. Társ. 576 p. 344 képpel és ábrával. Kiadói, illusztrált, aranyozott kissé laza Gottermayer egészvászon sorozatkötésben

2 600 HUF
6,74
7,43

David Attenborough: Az élő bolygó. A Föld mai arculata. Bp., 1990, Novotrade. Kartonált, védőborítóval, rengeteg színes fotóval illusztrálva
12777.

1 200 HUF
3,11
3,43

Szécskay István: A Növények Természetrajza. A polgári fiúiskolák I. osztálya számára. I. rész. Bp, 1889. Az athenaeum Irod. és Nyomdai R. Társulat Kiad.
12778.

2 000 HUF
5,18
5,71

Zimmermann Ágoston és Gusztáv: A házimacska. Bp., 1944 kir. Magyar Természettudományi Társ. 32 táblával és 170 szövegképpel. 376p. (gerinc sérült, tulajdonosi bejegyzéssel)
12779.

2 000 HUF
5,18
5,71

Dr. Marczell Mihály: A bontakozó élet V. A felnőttek lélekrajza Első kiadás. Bp., 1934, "Élet". Kiadói egészbőr kötésben, Marczell Mihály dedikációjával, szép állapotú
12780.

1 600 HUF
4,15
4,57

Berget Alfonz: A földgömb és a légkör fizikája. Budapest 1910. K.M. Természettudományi Társulat.
12781.

1 600 HUF
4,15
4,57

Artur Fürst - Alexander Moszkowski: A világ csodái. Ford. Dr. Fülöp Zsigmond. 16 képmelléklettel. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói félvászon kötésben (kötés levált, néhány lap kijár, a szövegben egy-két tollas aláhúzás)
12782.

800 HUF
2,07
2,29

Dr. Alois Pokorny: Illustrierte Naturgeschichte des Thierreiches; Illustrierte Naturgeschichte des Pflanzenreiches; Illustrierte Naturgeschichte des Mineralreiches. Prag, 1868, Friedrich Tempsky. A három kötet egybekötve, amatőr vászonkötésben
12783.

6 000 HUF
15,54
17,14

Sárkány-Kócsag: Magyar kutyafajták. Bp., 1987 Mezőgazdasági
12784.

1 000 HUF
2,59
2,86

Bärbel Gerber: A macska. Amit a kedvencünkről tudni kell. Bp., é.n., Merényi. Kartonált, gazdag képanyaggal
12785.

1 000 HUF
2,59
2,86

12786.

1 600 HUF
4,15
4,57

Walther Johannes: A Föld és az élet története. 386 képpel. Budapest 1911. A K.M. Természettudományi Társulat.
12787.

3 000 HUF
7,77
8,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF