https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Travelling, cities

Number of items: 49

Auction is over! Item soon called at the auction hall
A világjárás hősei című sorozat 13 kötete. Bp., é.n., Utazási Könyvek Kiadóhivatala. Mindegyik kötet gazdagon illusztrálva, a szerzők eredeti felvételeivel, aranyozott, festett, kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban
1
12727.

A világjárás hősei című sorozat 13 kötete. Bp., é.n., Utazási Könyvek Kiadóhivatala. Mindegyik kötet gazdagon illusztrálva, a szerzők eredeti felvételeivel, aranyozott, festett, kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
51,81
EUR
,
57,14
USD
Number of bids:
0
 
Cholnoky: Földrajzi és statisztikai atlasz. 78 fő és 55 melléktérkép. Bp., 1929 Győző Andor.
1
12728.

Cholnoky: Földrajzi és statisztikai atlasz. 78 fő és 55 melléktérkép. Bp., 1929 Győző Andor.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
7,77
EUR
,
8,57
USD
Number of bids:
0
 
Tonelli Sándor: Nagyapáink Pest-Budája Bp., 1944, Athenaeum. 218p., Kiadói félvászon kötésben, (kötés szétvált)
1
12729.

Tonelli Sándor: Nagyapáink Pest-Budája
Bp., 1944, Athenaeum. 218p., Kiadói félvászon kötésben, (kötés szétvált)

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,18
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
1
 
Várnai Vera: Festői Budapest - grafikák és festmények a reformkortól napjainkig, Bp., 2004, Corvina Kiadó, rengeteg színes fotóval illusztrált
1
12730.

Várnai Vera: Festői Budapest - grafikák és festmények a reformkortól napjainkig, Bp., 2004, Corvina Kiadó, rengeteg színes fotóval illusztrált

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
12,95
EUR
,
14,29
USD
Number of bids:
0
 
Gulyás Miklós: Budapesti fényképek. 1 másodperc. Bp., 2001, Új Mandátum Könyvkiadó - Magyar Iparművészeti Egyetem. Kiadói kartonált kötésben, védőborítóval (borító és kötés viseltes állapotú)
1
12731.

Gulyás Miklós: Budapesti fényképek. 1 másodperc. Bp., 2001, Új Mandátum Könyvkiadó - Magyar Iparművészeti Egyetem. Kiadói kartonált kötésben, védőborítóval (borító és kötés viseltes állapotú)

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,18
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
1
 
2 db Budapest témájú könyv: Budapesti Tájékoztató, Budapest közlekedése
1
12732.

2 db Budapest témájú könyv: Budapesti Tájékoztató, Budapest közlekedése

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,59
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
0
 
Erdély. Kiadja a Magyar Történelmi Társulat. (Szerk.: Deér József) Bp., 1940, Athenaeum. A 4 térképmellékletből egy hiányzik. Egészvászon kötésben
1
12733.

Erdély. Kiadja a Magyar Történelmi Társulat. (Szerk.: Deér József) Bp., 1940, Athenaeum. A 4 térképmellékletből egy hiányzik. Egészvászon kötésben

 
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
41,45
EUR
,
45,71
USD
Number of bids:
0
 
Csengő-Tsörner András: Református képeslapok Nagymagyarországról anno. Kolozsvár 2009. 543p. Rengeteg érdekes ritka színes lappal.
1
12734.

Csengő-Tsörner András: Református képeslapok Nagymagyarországról anno. Kolozsvár 2009. 543p. Rengeteg érdekes ritka színes lappal.

 
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
23,32
EUR
,
25,71
USD
Number of bids:
0
 
Orbán Balázs: Torda város és környéke. 33 nagy és 12 szövegképpel. Bp., 1889, Pesti Könyvnyomda-Részvény-Társaság (Reprint kiadás: Bp., 1984, Helikon). Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval
1
12735.

Orbán Balázs: Torda város és környéke. 33 nagy és 12 szövegképpel. Bp., 1889, Pesti Könyvnyomda-Részvény-Társaság (Reprint kiadás: Bp., 1984, Helikon). Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
6,74
EUR
,
7,43
USD
Number of bids:
0
 
Christine Garnier - Jean Fralon: Le Fétichisme en Afrique noire (Togo-Cameroun). Avec 30 dessins de Ray Bret Koch. Paris, 1951, Payot. Kiadói festett papírkötésben, illusztrált, sok tollas beírással /  Paperback, with inscriptions
1
12736.

Christine Garnier - Jean Fralon: Le Fétichisme en Afrique noire (Togo-Cameroun). Avec 30 dessins de Ray Bret Koch. Paris, 1951, Payot. Kiadói festett papírkötésben, illusztrált, sok tollas beírással /
Paperback, with inscriptions

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,59
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
2
 
H. Baumann - D. Westermann: Les peuples et les civilisations de L'Afrique suivi de les langues et l'éducation. Avec 461 figures et 23 cartes. Préface de Théodore Monod. Paris, 1957, Payot. Kiadói festett papírkötésben, 461 rajzzal és 23 térképpel /  Paperback, illustrated
1
12737.

H. Baumann - D. Westermann: Les peuples et les civilisations de L'Afrique suivi de les langues et l'éducation. Avec 461 figures et 23 cartes. Préface de Théodore Monod. Paris, 1957, Payot. Kiadói festett papírkötésben, 461 rajzzal és 23 térképpel /
Paperback, illustrated

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,18
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
2
 
D.-P. de Pedrals: Manuel Scientifique de L'Afrique Noire. Cartes et gravures dessinées par l'auteur. Paris, 1949, Payot. Kiadói papírkötésben, illusztrált /  Paperback, illustrated
1
12738.

D.-P. de Pedrals: Manuel Scientifique de L'Afrique Noire. Cartes et gravures dessinées par l'auteur. Paris, 1949, Payot. Kiadói papírkötésben, illusztrált /
Paperback, illustrated

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,59
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
3
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment