1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Magyar Földrajzi Társaság könyvtára: Sven Hedin: Ma Csung-Jin menekülése 61 képpel, Bp. Franklin-Társulat. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.