12748. 189. Closed Online auction Books: Travelling, cities
3 000 HUF
0 HUF
Modern Utazók Felfedezők Könyvtára: Sven Hedin - Pekingtől Moszkváig, Ford. Dr. Balassa József, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, Franklin Társulat, Bp. szép állapotban
Photo of the item taken by : vörös_iván