2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Sven Hedin: A rejtelmes India felé I. kötet, Ford., bev. Zigány Árpád. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny Hirlap- és Könyvkiadó-Vállalat. Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben, fotókkal és rajzokkal gazdagon illusztrálva, jó állapotban