4 000 HUF
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883) - G. Hess: Szentháromság tere és Nagyboldogasszony egyháza Budán. Dreifaltigkeitsplatz und Marien Himmelfahrtskirche in Ofen. Acélmetszet, jelzett, üvegezett keretben /
Part of the Buda Castle. Steel engraving in frame, 21,5x16cm