4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883) - G.M Kurz: Városliget Pesten. Druck & Verlag v. G.G Lange in darmstadt. Acélmetszet, jelzett, foltos, üvegezett keretben 15×18 cm/
Városliget in Pest. Steel engraving in frame, 21,5x16cm