4 000 HUF
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883) - J. Riegel: Haltér s a Városi egyház Pesten [Belvárosi plébániatemplom]. Fischplatz und Stadtpfarrkirche in Pesth. Acélmetszet, jelzett, üvegezett keretben /
Steel engraving in frame, 21,5x16cm