Engravings

Number of items: 23

cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883) - J. Richter: Császármalmok és Császárfördő Budán. Kaisermühlen und Kaiserbad in Ofen. Acélmetszet, jelzett, üvegezett keretben /  Buda, Emperor's Mills and Emperor's Bath. Steel engraving in frame, 21,5x16cm
11012.

cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883) - J. Richter: Császármalmok és Császárfördő Budán. Kaisermühlen und Kaiserbad in Ofen. Acélmetszet, jelzett, üvegezett keretben /
Buda, Emperor's Mills and Emperor's Bath. Steel engraving in frame, 21,5x16cm

4 000 HUF
10,36
11,43

cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883) - J. Richter: Részlet a Király útczából Pesten. Ein Theil der Königsgasse in Pesth. Acélmetszet, jelzett, üvegezett keretben /  Budaest, Király street. Steel engraving in frame, 21,5x16cm
11013.

cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883) - J. Richter: Részlet a Király útczából Pesten. Ein Theil der Königsgasse in Pesth. Acélmetszet, jelzett, üvegezett keretben /
Budaest, Király street. Steel engraving in frame, 21,5x16cm

4 000 HUF
10,36
11,43

cca 1880 Növény metszetek, összesen 10 db / Plants 10 etchings
11014.

1 800 HUF
4,66
5,14

Christian Karl Augus Schieferdecker (1823-1878): Otto Ang. Schulz portréja. Litográfia 14×12 cm. Szakvéleménnyel.
11015.

3 200 HUF
8,29
9,14

cca 1840-1900 18 db történelmi témájú metszet, kőnyomat
11016.

4 000 HUF
10,36
11,43

Muzio, Polinnia, Seneca, Plutone, színezett acélmetszet az 1809-1825 között Milánóban kiadott Dizionario d'ogni mitologica e antichita (vol. III) illusztrációi közül, 15x23cm
11017.

1 200 HUF
3,11
3,43

Franz von Bayros (1866-1924): Nikolaus Schindler. Acélmetszet, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 14×15 cm
11018.

6 000 HUF
15,54
17,14

Rembrandt van Rijn (1606-1669): Jan Cornelius Sylvius. Rézkarc reprodukció, üvegezett keretben 42×33 cm
11019.

1 600 HUF
4,15
4,57

Heinrich Roos (1631-1685) - Anton Hertzinger (1763-1826): Bojtárfiú az állatok között. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31,5x41,5cm
11020.

8 000 HUF
20,73
22,86

Louis-Jules Arnout (1814-1868) - Albert Henry Payne (1812-1902): Notre-Dame in Paris. Acélmetszet, papír, 19x26cm
11021.

800 HUF
2,07
2,29

8 db metszet az 1809-1825 között Milánóban kiadott Dizionario d'ogni mitologica e antichita (vol. III) illusztrációi közül, 15x23cm
11022.

800 HUF
2,07
2,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF