Jewellery

Number of items: 47

Modern ezüst (Ag.) gyűrű, jelzett, apró üveg berakással, bruttó: 4 g
19036.

1 000 HUF
2,59
2,86

14K női arany (Au) gyűrű féldrágakövekkel /  14ct gold ring with semi-precious stones, s: 50, br: 2,4gr
19037.

14K női arany (Au) gyűrű féldrágakövekkel /
14ct gold ring with semi-precious stones, s: 50, br: 2,4gr

22 000 HUF
56,99
62,86

Art-Deco, ezüst svájci "Prima" zsebóra, tisztításra szorul, nagyon szép állapotban, jelzett /  cylinder remontoir silver pocket watch 6 rubis
19038.

28 000 HUF
72,54
80,00

Női Rolex Datejust 18K arany és ezüst szíjas, sorszámozott automata karóra. Tartalék arany szemekkel a szíj hosszabításához. Eredeti dobozban gyönyörű állapotban. /  Ladies Rolex Datejust 18K/SS - two tone gold watch Original Black Roman numerals on white dial new sapphire chrystal. automatic, extra two tone fold link with it. Original box.
19039.

Női Rolex Datejust 18K arany és ezüst szíjas, sorszámozott automata karóra. Tartalék arany szemekkel a szíj hosszabításához. Eredeti dobozban gyönyörű állapotban. /
Ladies Rolex Datejust 18K/SS - two tone gold watch Original Black Roman numerals on white dial new sapphire chrystal. automatic, extra two tone fold link with it. Original box.

240 000 HUF
621,76
685,71

Ezüst (Ag.) fedeles zsebóra, porcelán számlapos, jelzett, hat köves, bruttó:67 g, d:4 cm
19040.

26 000 HUF
67,36
74,29

Ezüst (Ag.) dupla fedeles gazdagon cizellált zsebóra, másodperc mutatós, jelzett, bruttó: 28 g, d:3,3 cm
19041.

20 000 HUF
51,81
57,14

Cca 1910 arany (Au) 18 K zsebóra, jelzett, másodperc mutatós, működő képes, gazdagon díszített tokkal, bruttó: 42,4 g/ Pocket watch with 18 carat gold, works well
19042.

220 000 HUF
569,95
628,57

Férfi 14K arany (Au) gyűrű, gyémántokkal fehér aranyba foglalva, összesen: 0,4 ct, jelzett, bruttó: 7 gr, méret: 59/ Gold ring with diamond
19043.

95 000 HUF
246,11
271,43

cca 1849-1930 Ezüst evőeszköz  tétel,  250 g Vintage silver cutlery lot
19044.

cca 1849-1930 Ezüst evőeszköz tétel,
250 g Vintage silver cutlery lot

34 000 HUF
88,08
97,14

19045.

1867 előtt Ezüst (Ag) kehely 13 latos tisztaságjelzéssel és Sz.I. mesterjellel ellátva, szaru béléssel és aranyozott ezüst betéttel, amelyen "D.E.A. 1861" gravírozás látható /
Before 1867 Silver chalice with horn inlay, hallmarked with 13 lot purity mark and Sz.I. maker's mark, plus a gold plated silver container with "D.E.A. 1861" engraving 24cm, br: 400gr and 180gr

80 000 HUF
207,25
228,57

Ezüst (Ag) fűszertartó Dianás jelzéssel, P.M. monogrammal, és egy ugyancsak 800-as finomságú, Dianás jelzésű ezüst (Ag) kiskanál, 23 g+5 g /  Silver salt and silver spoon with 800 fineness hallmarks
19046.

Ezüst (Ag) fűszertartó Dianás jelzéssel, P.M. monogrammal, és egy ugyancsak 800-as finomságú, Dianás jelzésű ezüst (Ag) kiskanál, 23 g+5 g /
Silver salt and silver spoon with 800 fineness hallmarks

4 000 HUF
10,36
11,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF