10106. 189. Closed Online auction Paintings and graphics
20 000 HUF
0 HUF
Jakab Eszter (1943-1989): Csendélet szürkében, sárgában és kékben. Olaj, farost, jelzett, keretben, 94,5x74,5cm
Photo of the item taken by : tánczos_gábor