10224. 189. Closed Online auction Paintings and graphics
6 000 HUF
0 HUF
Stettner Béla (1928 - 1984): Fahasogatók. Monotípia, papír, jelzett, dedikálással, Üvegezett keretben, 72×53 cm
Photo of the item taken by : tánczos_gábor