Hungarian commemorative medals Number of items: 158
736510
30577
195
Hungarian commemorative medals
Numismatics
Bozó Gyula (1913-2004) 1989. "George Bush látogatása Magyarországon" Br emlékérem (42,5mm) T:PP
747816
30578
195
Numismatics
1 000 HUF
745705
30579
195
Numismatics
Bozó Gyula (1913-2004) 1991. Muhi csata 750. évfordulójára Br emlékérem (42.5mm) T:2
1 000 HUF
748049
30580
195
Numismatics
Bozó Gyula (1913-2004) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós újratemetése Kenderesen" Br emlékérem (42mm) T:1
1 000 HUF
748013
30581
195
Numismatics
Bozó Gyula (1913-2004) 1993. "Antall József A Magyar Köztársaság Első Miniszterelnöke" Br emlékérem (42,5mm) + DN. "Gr. Széchenyi István - Antall József / MDF" Ag emlékérem, peremény SZG beütéssel T:1,PP
4 000 HUF
747958
30582
195
Numismatics
Bozó Gyula (1913-2004) DN. "Gr Széchenyi István" + "Kossuth Lajos" + "Deák Ferenc" + "Eötvös József" nagy magyarok sorozatának 4db Br emlékérme bársony dísztokban T:1,1-
3 600 HUF
747993
30583
195
Numismatics
Búza Barna (1920-2010) 1961. "XIX. Kerületi Ady Endre Úti Iskola 1911-1961" Br emlékérem (50mm) T:2
2 000 HUF
602942
30584
195
500
Numismatics
Csikszentmihályi Róbert (1940-) 1989. "1956-1989 Vértanúink emlékére" MDF alpakka emlékérem T:BU 579755
30585
195
230000
Numismatics
Csóka Zsuzsa (1962-) 1996. "Millecentenárium" aranyozott ezüst sorozata bársony dísztokban a következő felosztásban: "Árpád fejedelem / Csodaszarvas és Lehel kürtje" piefort (310g/0.925) + "Szent Korona / Rakamazi Korong" piefort (310g/0.925) + "Attila kardja / Tarsoly" piefort (310g/0.925) + "Szent István pénze / Lovasíjász" (31g/0.925) + "Szent István szobor / Turul" (31g/0.925). T:PP R!
Hungary 1996. Commemorative medallions for the Hungarian Milcentenary. Complete set with 5 pieces of different gold plated silver medallions in orginal case. Sign.: Zsuzsa Csóka (3 x 310g/0.925 + 2 x 31g/0.925) C:PP R!
230 000 HUF
748231
30586
195
Numismatics
Csúcs Viktória (1934-) 1973. "München Olimpia" aranyozott Br emlékérem (34mm) T:2
1 000 HUF
747087
30587
195
Numismatics
Fülöp Zoltán (1951-) 1986. "175 éve született Doborjánban Liszt Ferenc-100 éve nyugszik a Bayreuthi temetőben" ezüstözött emlékérem (32mm) T:PP
656221
30588
195
700
Numismatics
Fritz Mihály (1947-) 1980. "MÉE Szeged / Makó- József Attila" Br emlékérem (42,5mm) T:1 sérült dísztokban
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035