Military

Number of items: 24

1890-1918. Katonai Tiszti Szolgálati Jel III. osztálya 25 év szolgálat után, mellszalaggal T:2 Hungary 1890-1918. Military Long Service Cross III class for officers for 25 years service, with ribbon C:XF
31032.

1890-1918. "Katonai Tiszti Szolgálati Jel III. osztálya" 25 év szolgálat után, mellszalaggal T:2
Hungary 1890-1918. "Military Long Service Cross III class" for officers for 25 years service, with ribbon C:XF

12 000 HUF
32,43
35,29
1908. Polgári Jubileumi Kereszt aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:3 Hungary 1908. Diamond Jubilee Cross for the Civil List gilt Br decoration without ribbon C:F
31033.

1 000 HUF
~1914. SZURMAY HADSEREGCSOPORT UZSOK jelzett Ag nyolcszögletes plakett (112.4g/0.800/83x52mm) Előoldal: középen honvéd katona szuronyos puskával áll keresztbe tett kézzel, körirat; hátoldal: középen hegycsúcson álló kiterjesztett szárnyú turulmadár EGY ISTENEM EGY KIRÁLYOM EZÉRT HALOK, AZT IMÁDOM szignózott T:2 R! Hungary ~1914. silver plaque of the Szurmay army group (112.4g/0.800/83x52mm) with makers mark C:XF
31034.

~1914. "SZURMAY HADSEREGCSOPORT UZSOK" jelzett Ag nyolcszögletes plakett (112.4g/0.800/83x52mm) Előoldal: középen honvéd katona szuronyos puskával áll keresztbe tett kézzel, körirat; hátoldal: középen hegycsúcson álló kiterjesztett szárnyú turulmadár "EGY ISTENEM EGY KIRÁLYOM EZÉRT HALOK, AZT IMÁDOM" szignózott T:2 R!
Hungary ~1914. silver plaque of the Szurmay army group (112.4g/0.800/83x52mm) with makers mark C:XF

48 000 HUF
129,73
141,18
1915- A Lipót-rend lovagkeresztje hadidíszítménnyel aranyozott Br kitüntetés mellszalagon csillag beütéssel, zöldre zománcozott babérágak; hátlap(hiányos): kereszt közepén medalion sima aranyozott bronz. Függesztőkarikán jelzés: G.F. ROTHE T:2 Hungary 1915- Order of Leopold, Knights Cross with a war decoration on ribbon gilt Br decoration with star hallmark, with green enamelled laureate part; back: the middle of the cross is plane gilt Br medal. On suspension ring maker mark: G.F. ROTHE C:XF
31035.

1915- "A Lipót-rend lovagkeresztje hadidíszítménnyel" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon csillag beütéssel, zöldre zománcozott babérágak; hátlap(hiányos): kereszt közepén medalion sima aranyozott bronz. Függesztőkarikán jelzés: G.F. ROTHE T:2
Hungary 1915- "Order of Leopold, Knight's Cross with a war decoration on ribbon" gilt Br decoration with star hallmark, with green enamelled laureate part; back: the middle of the cross is plane gilt Br medal. On suspension ring maker mark: G.F. ROTHE C:XF

80 000 HUF
216,22
235,29
1915. A Magyar Királyi Honvédelmi Minisztérium Hadsegélyező Hivatala a Világháború Emlékéül A Hadsegélyezés Önfeláldozó Munkásának cink emlékérem szignó: Székely K. T:2 Hungary 1915. Commemorative medallion of the Royal Hungarian War Department for Volunteers in war, zinc medallion sign.: Székely K. C:XF
31036.

1915. "A Magyar Királyi Honvédelmi Minisztérium Hadsegélyező Hivatala a Világháború Emlékéül A Hadsegélyezés Önfeláldozó Munkásának" cink emlékérem szignó: Székely K. T:2
Hungary 1915. Commemorative medallion of the Royal Hungarian War Department for Volunteers in war, zinc medallion sign.: Székely K. C:XF

5 000 HUF
1916. Egyesült Erővel - 1914 Viribus Unitis 1918 Zn medál mellszalag nélkül, előlapján Ferenc József, II. Vilmos, V. Mohammed szultán és Ferdinánd bolgár király portréja. Szign.: L. Chr. Lauer / Nürnberg (33.15mm/14.55g) T:2-,3
31037.

3 600 HUF
9,73
10,59
1918. Laeso Militi - Sebesültek Érme cink kitüntetés mellszalag nklkül. Szign.: R. Placht T:2-/3 Hungary 1918. Laeso Militi - Carolus Combat Wound medal zinc, without ribbon C:VF/F
31038.

1918. "Laeso Militi" - Sebesültek Érme cink kitüntetés mellszalag nklkül. Szign.: R. Placht T:2-/3
Hungary 1918. "Laeso Militi" - Carolus Combat Wound medal zinc, without ribbon C:VF/F

1 800 HUF
1928. III. osztályú Tiszti Szolgálati Jel aranyozott Br kitüntetés nem eredeti mellszalaggal, hátoldalon évszám bevésve T:2 Hungary 1928. Officers Long Service Cross III class gold plated Br decoration with not the original ribbon, the year is engraved on the back C:XF
31039.

1928. "III. osztályú Tiszti Szolgálati Jel" aranyozott Br kitüntetés nem eredeti mellszalaggal, hátoldalon évszám bevésve T:2
Hungary 1928. "Officers Long Service Cross III class" gold plated Br decoration with not the original ribbon, the year is engraved on the back C:XF

12 000 HUF
32,43
35,29
1938. III. osztályú Tiszti Szolgálati Jel aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal, hátoldalon évszám bevésve T:2 Hungary 1938. Officers Long Service Cross III class gold plated Br decoration with ribbon, the year is engraved on the back C:XF
31040.

1938. "III. osztályú Tiszti Szolgálati Jel" aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal, hátoldalon évszám bevésve T:2
Hungary 1938. "Officers Long Service Cross III class" gold plated Br decoration with ribbon, the year is engraved on the back C:XF

12 000 HUF
32,43
35,29
Hatvan 1940. Leventeverseny Br emlékérem (32mm) szign.:BERÁN LAJOS T:2 kis ph.
31041.

Hatvan 1940. "Leventeverseny" Br emlékérem (32mm) szign.:BERÁN LAJOS T:2 kis ph.

1 000 HUF
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére cink emlékérem szalaggal szign.:BERÁN L. T:2 Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania zinc medal with ribbon sign.:BERÁN L. C:XF
31042.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem szalaggal szign.:BERÁN L. T:2

1 400 HUF
~1960. Munkásőr szolgálati zománcozott aranyozott jelvény 5 év szolgálat után + ejtőernyős zománcozott jelvény (2x) T:2
31043.

~1960. "Munkásőr" szolgálati zománcozott aranyozott jelvény 5 év szolgálat után + ejtőernyős zománcozott jelvény (2x) T:2

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF