1890-1918. "Katonai Tiszti Szolgálati Jel III. osztálya" 25 év szolgálat után, mellszalaggal T:2
Hungary 1890-1918. "Military Long Service Cross III class" for officers for 25 years service, with ribbon C:XF
1908. "Polgári Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:3
~1914. "SZURMAY HADSEREGCSOPORT UZSOK" jelzett Ag nyolcszögletes plakett (112.4g/0.800/83x52mm) Előoldal: középen honvéd katona szuronyos puskával áll keresztbe tett kézzel, körirat; hátoldal: középen hegycsúcson álló kiterjesztett szárnyú turulmadár "EGY ISTENEM EGY KIRÁLYOM EZÉRT HALOK, AZT IMÁDOM" szignózott T:2 R!
Hungary ~1914. silver plaque of the Szurmay army group (112.4g/0.800/83x52mm) with makers mark C:XF
1915- "A Lipót-rend lovagkeresztje hadidíszítménnyel" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon csillag beütéssel, zöldre zománcozott babérágak; hátlap(hiányos): kereszt közepén medalion sima aranyozott bronz. Függesztőkarikán jelzés: G.F. ROTHE T:2
Hungary 1915- "Order of Leopold, Knight's Cross with a war decoration on ribbon" gilt Br decoration with star hallmark, with green enamelled laureate part; back: the middle of the cross is plane gilt Br medal. On suspension ring maker mark: G.F. ROTHE C:XF
1915. "A Magyar Királyi Honvédelmi Minisztérium Hadsegélyező Hivatala a Világháború Emlékéül A Hadsegélyezés Önfeláldozó Munkásának" cink emlékérem szignó: Székely K. T:2
Hungary 1915. Commemorative medallion of the Royal Hungarian War Department for Volunteers in war, zinc medallion sign.: Székely K. C:XF
1928. "III. osztályú Tiszti Szolgálati Jel" aranyozott Br kitüntetés nem eredeti mellszalaggal, hátoldalon évszám bevésve T:2
Hungary 1928. "Officers Long Service Cross III class" gold plated Br decoration with not the original ribbon, the year is engraved on the back C:XF
1938. "III. osztályú Tiszti Szolgálati Jel" aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal, hátoldalon évszám bevésve T:2
Hungary 1938. "Officers Long Service Cross III class" gold plated Br decoration with ribbon, the year is engraved on the back C:XF
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem szalaggal szign.:BERÁN L. T:2
Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal with ribbon sign.:BERÁN L. C:XF