Books: Architecture, Art

Number of items: 38

Baldry, A. L.: Hogyan fest arcképet László Fülöp? Fordította és életrajzi bevezetéssel ellátta: Siklóssy László. Bp., 1936, Légrády. 87p. Lapszámozáson belül 39 beragasztott képpel, ebből 34 egészoldalas, 4 színes. A 200 géppel számozott és kereskedelmi forgalomba nem került műből ez a 91. számú, László Fülöp aláírásával. Kiadói, aranyozott vászonkötésben.
12388.

Baldry, A. L.: Hogyan fest arcképet László Fülöp? Fordította és életrajzi bevezetéssel ellátta: Siklóssy László.
Bp., 1936, Légrády. 87p. Lapszámozáson belül 39 beragasztott képpel, ebből 34 egészoldalas, 4 színes. A 200 géppel számozott és kereskedelmi forgalomba nem került műből ez a 91. számú, László Fülöp aláírásával. Kiadói, aranyozott vászonkötésben.

8 000 HUF
21,22
22,86
Az építőművészet története I. Ókor. Szerk. Kabdebo Gyula. Bp., 1904, a szerzők kiadása. Aranyozott egészvászon kötésben (a gerincen szakadt), gazdag képanyaggal
12389.

6 000 HUF
15,92
17,14
12390.

4 000 HUF
10,61
11,43
Heller-Vámos: Színes Fényképezés. Műszaki könyvkiadó, Bp. 1956. Benne színes képek és ábrák, félvászon kötésben. Enyhén kopott.
12391.

2 600 HUF
6,90
7,43
1908 Lyka Károly: Művészet, Singer és Wolfner kiadó, Bp. sok érdekes cikkel, közte Margitay Ernő: Kozma Lajos rajzai
12392.

5 000 HUF
13,26
14,29
Domanovszky György A Balatonkörnyék népművészete Dedikált! Bp. 1943. M. Kir. Balatoni Intéző Biz. (Balatoni könyvek II.)Szövegközti képekkel és ábrákkal. Kiadói, illusztrált papírkötésben. (gerinc nélkül)
12393.

Domanovszky György A Balatonkörnyék népművészete Dedikált!
Bp. 1943. M. Kir. Balatoni Intéző Biz. (Balatoni könyvek II.)Szövegközti képekkel és ábrákkal. Kiadói, illusztrált papírkötésben. (gerinc nélkül)

2 000 HUF
5,31
5,71
Dercsényi Balázs-Hegyi Gábor-Marosi Ernő-Török József: Katolikus templomok Magyarországon.Budapest, 1991, Hegyi és Társa Kiadó.Vászon kötésben, védőborítóval, rengeteg színes fotóval illusztrálva.
12394.

1 000 HUF
2,65
2,86
Ernst Kühnel: Miniaturmalerei im islamischen Orient. Mit 154 Tafeln und 5 Textabb. (Die Kunst des Ostens VII) Berlin, 1922, Bruno Cassirer. Kiadói félvászon kötésben, gazdag képanyaggal, jó állapotban / Half-linen binding, illustrated, good condition
12395.

Ernst Kühnel: Miniaturmalerei im islamischen Orient. Mit 154 Tafeln und 5 Textabb. (Die Kunst des Ostens VII) Berlin, 1922, Bruno Cassirer. Kiadói félvászon kötésben, gazdag képanyaggal, jó állapotban /
Half-linen binding, illustrated, good condition

1 200 HUF
3,18
3,43
Karl Eugen Schmidt: Franzözische Malerei 1800-1900; Leipzig, 1903. Seemann
12396.

1 000 HUF
2,65
2,86
Georg Nordensvan: Schwedische Kunst des 19. Jahrhunderts; Leipzig, 1903. Seemann
12397.

1 000 HUF
2,65
2,86
Ludwig Hevesi: Österreichische Kunst 1848-1900 Leipzig, 1903. Seemann
12398.

1 000 HUF
2,65
2,86
Karl Eugen Schmidt: Franzözische Plastik und Architektur; Leipzig, 1903. Seemann
12399.

1 000 HUF
2,65
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF