8 000 HUF
Baldry, A. L.: Hogyan fest arcképet László Fülöp? Fordította és életrajzi bevezetéssel ellátta: Siklóssy László.
Bp., 1936, Légrády. 87p. Lapszámozáson belül 39 beragasztott képpel, ebből 34 egészoldalas, 4 színes. A 200 géppel számozott és kereskedelmi forgalomba nem került műből ez a 91. számú, László Fülöp aláírásával. Kiadói, aranyozott vászonkötésben.